| alynutza_9712 a întrebat:

Dati-mi si mie informatii despre lentilele bausch&lomb soflens natural. le am pentru o luna.Trebuie sa le port zilnic sau si ocazional?

1 răspuns:
| Biiannca a răspuns:

Lentilele de contact SofLens Natural Colors sunt lentile color care pot fi purtate 3 luni de zile, destinate sa fie purtate zilnic sau ocazional.Aceste lentile sunt disponibile in 9 culori, si sunt fabricate de compania Bauch & Lomb. Lentile" SofLens Natural Colours. Sunt impachetate separat cate una.Aceste lentile sunt disponibile in doua curburi 8.4 si 8.7.

Si catevea informatii despre elee

Lentilele de contact cosmetice Bausch & Lomb SofLens® Natural Colors iti schimba in mod natural culoarea ochilor, indiferent de ocazie sau de starea ta de spirit. Aceste lentile sunt realizate dintr-un material rezistent la depunerile proteice, cu un sistem avansat si exclusiv de imprimare, proiectat cu un inel limbic, pentru a asigura o culoare naturala, in 9 nuante extraordinare, special pentru ochii inchisi la culoare. Aceste lentile sunt disponibile si in varianta cu dioptrii.

Fundaa; x?