| SudH0p a întrebat:

Dati-mi si mie un site care sa contina marimi adidasi puma, adidas, reebok, nike pentru dama si barbat. Funda

Răspuns Câştigător
| muz1kizMyL1fe a răspuns:

Uite aici http://www.originalshop.ro/conversie-marimi. Sper ca este ceea ce cautai :D

2 răspunsuri:
| SudH0p explică:

Numai u ai raspuns la intrebarile mele... Dar m-ai ajutat mersi

| zmotocel a răspuns:

Salut! Incearca sa vezi pe www.sportax.ro. Din ce imi amintesc eu comercializeaza produse originale de la Puma, Nike, Adidas, la preturi rezonabile.