| wannabe a întrebat:

Care sunt cei mai rezistenti adidasi dintre firmele:adidas, nike, puma si reebok?

Răspuns Câştigător
| Stelistu a răspuns:

Ba fra dupa parerea mea eu zic ca adidas e mult mai bun si sa-ti confirm si de ce.Eu am o pereche adidas torra http://www.furgenyuszi.hu/images/909444.jpg si sunt foarte multimit d ei am jucat si fotbal si arata impecabil. Dar mai am si o pereche nike egoli pe care i-am cumparat acum de curind http://www.randoutfitters.com/images/EGOLI.jpg si sunt sub orce critica mau dezamagit foarte mult am jucat odata fotbal cu ei si dupa cateva min au inceput sa ma doara piceioarele ingrozitor in concluzie eu zic ca adidas e mai bun

39 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Adidas si Nikewinking

| Haydee a răspuns:

Eu zic adidas si puma.
Sunt rezistenti si au un aspect frumosbig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din punctul meu de vedere Adidas rezista mai mult happyEste o firma foarte bunawinking

| Sara2 a răspuns:

Nike

| florar a răspuns:

Iti dai seama ca depinde cum si cat i porti.eu prefer Puma, fii-meu de 20 de ani Nike iar fii/mea de 23 Adidas. dar fi-meu e mare biker si atunci... strica la bicicleta!

| wannabe explică:

Cei mai multi am vazut ca au optat pentru ADIDAS si NIKE deci astea ar fi variantele. puteti sa va ziceti incontinuare opiniawinking

| asya a răspuns:

Adidasii mei puma cu panza implinesc imediat trei ani! deci vot pentru pumahee hee

| ing. a răspuns:

Eu una sunt multumita de toate aceste firme, exceptand reebok.
Insa, dupa parerea mea cea mai buna calitate o au adidasii de la nikewinking
asa ca : go nike:*
sper ca te-am ajutat!love struck

| Haose a răspuns:

Iti recomand Ecko daca esti gen rap-style.

| Casiana a răspuns:

Mie imi plac toate firmele, si cred ca daca este sa se deterioreaza, se deterioreaza de la orice firmawinking. Dar pana acum, cei de la ADIDAS sunt cei mai rezistenti.Eu optez pentru adidas...Succes!

luciana
| luciana a răspuns:

Dintre firmele enumerate de tine, pe primul loc este evident, firma puma si apoi nike. Numai bine, Lucien.

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*. mm. toate astea sunt faine.ca doar is de firmabig grin. eu zic ca tzin fiecare. daca ai grija de eitongue.
oricum adidas si nike sunt f bune!happy

| Farcas a răspuns:

Si eu zic ca tot Nike.
Am f multi adidasi de la nike si de 3 ani care nu au nici un defect.Depinde si cum ii porti ca daca joci fotbal cu ei, sau mai stiu eu ce, fi sigur ca no sa te tina atata.Si de la adidas sunt buni. Puma n-am avut niciodata, deci nu stiu ce sa spun. Iar de la reebook nu`mi plac.Nu mi se par de calitate.

| Letytzy@ a răspuns:

Nike si Adidas

| adelle23 a răspuns:

Nike.

| eek a răspuns:

Conversebig grin

| frida0purple a răspuns:

Adidas, cred eu.

| nmn a răspuns:

Adidas sunt cei mai rezistenti
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Adidas e bun, dar merge si nike si puma
Reebook... nu-mi place calitatea happy
Deci cei mai rezistenti sunt Adidas si nike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nike, dar mai depinde şi de modul cum le purtăm.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Addidas iti spun am o pereche de adidasi de la firma addidas de 7 ani deci crede-ma nu glumesc sunt de firma rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Almi de piele laughing

ii am de 4 ani si nu au nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Almi big grin
sunt din piele. ii am de 4 ani. dar ma rog.mai am alte 5 perechi de adidasi.probabil de asta rezista. dar aleg adidas din enumeratia ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike e cel mai tare.am niste adidasi care au facut 3 ani. deci Nike va recomandez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike, cu siguranta.