| Daria a întrebat:

Dati-mi va rog idei de prins parul cret.Eu de regula il fac asa:
-prind cateva suvite in fata, iar restul parului il las pe spate
-doua codite cu cateva suvite rebele
-coada de cal intr-o parte
Desprins total nu il pot lasa pentru ca e destul de aspru si deteriorat in fata si se vede urat, plus ca are mult volum.laughing

Răspuns Câştigător
| anutza97 a răspuns:

Pai poti sa l rasucesti si sa l prinzi la spate cu o funda frumoasa in asa fel inca sa nu mai ramani nici un fir de par sau o coada impletita intr o parte sau il poti lasa desprins si poti pune niste accesorii frumoase ca sa arati mai bine... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Poti sa-ti impletesti 2 suvite de par de la ceafa si sa le prinzi deasupra parul cu niste agrafe; poti si sa lasi libere cateva suvite din fata.

| IoanaOana1000 a răspuns:

Poti sa il prinzi sus o coada si in fata sa iti lasi doua suvite subtiri