| AlleSss a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul la scoala?
In afara de coada de cal. As vrea mai mult desprins, dar. Inca ceva. Nu asa simplu, desprins.
2 codite. M.am plictisit de spic.
straight face. Coc nu.
Aveti idei? Sa nu fie videoo. big grin.

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ceva aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Mihaela1964 a răspuns:

Tunde-l, iti bati prea mult capul cum sa arate parul prins, dar sa fie desprins...

| AlleSss explică (pentru Mihaela1964):

Pai deja m.am tuns de la lung [ peste fund], un pic mai jos de umeri.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru AlleSss):

Poti pune o bentita, gasesti o gramada de modele si culori, nu stiu daca iti place, sau o clema cu care sa ridici partea de par din crestetul capului, pana la urechi...

| alexandra_9629 a răspuns:

Pai, poti sa iti prinzi doar partea de sus!
De asemenea iti poti prinde numai bretonul.
Sau, iti poti impleti doar partea de sus, si cea de jos sa o lasi desfacuta(Arata super)
Sper sa iti placa