| Andreea14Bianca a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei, cum as putea sa imi prind parul la scoala. Nu avem voie cu el desprins si sunt in pana de idei.
Nu am placa si nici ondulator, si parul e mediu pana pe umeri.
Va rog ajutati-ma cat mai repede
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaLa_5622 a răspuns:

Asa este si parul meu.Iti poti face o codita, un coc, o coada tip spic, iar daca ai breton il poti prinde si pe el sub diferite forme.
Succes! ( Urat din partea lor ca va impun astfel de lucruri)

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

T sfatuiesc sa nu iti iei glamurette pentru ca nu sunt bune si dai o tona de bani pe ele:)
uite aicia cam cum poti sa ti-l faci :

http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k

http://www.youtube.com/watch?v=JZEIZzxY3N8&feature=channel

| ana_5516 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar eu il las desfacut pentru ca asa imi place.
Il poti face coada(e cam greu), coc sau sa pui o cordeluta de par.

| razadeluna a răspuns:

Coada spic

| ashley26pink a răspuns:

Poti sa iti cumperi o Glamourette. Acele "clame" au aparut si pe la magazinele normale. si nu sunt chiar atat de scumpe.
poti sa iti faci foarte multe coafuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inpletit intr'o parte, se poarta foarte mult.

xoxo, didi