| ღdeeღ a întrebat:

Imi dati va rog niste sfaturi la cum as putea sa imi prind parul (in afara de coada de cal) as cauta niste freze noi, care sa ma ajute sa nu am par pe fata si sa fie decente pentru scoalawinkingwinking apropo: eu am parul pana pe la umeri. as prefera sa pot sa il las desfacut, dar totusi cum sa il prind ca sa nu imi cada pe fata? (fara placa!) Va rog ajutati-ma! Dau FUNDA! va rog dati-mi si niste poze!

Răspuns Câştigător
| All3xutzaa a răspuns:

Poi eu pot sa-ti zic cum isi face colega mea care are tot parul scurt, pana la umeri in scari:
1.Isi face o foarte mica, scurta coada de cal sau impletit intr-o parte.Isi prinde si cu multe clame in spate sa nu'i iasa parul si'si lasa bretonul intr'o parte.
2.Si'l lasa despletit si'si pune o bentita cu o funda foarte mare.
3.Cel mai des isi face o coada sus de cal(gen cactus laughing ).
4.Isi pune o bentita si'si face un coc, jos.
5.Isi face un coc mic, mai rebel cu cateva fire scoase.
Sper ca te-am ajutat! Funda?! Pleasee...

3 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si mai poti cauta pe Google imagini si site-uti de coafuri.Sau chiar si pe Facebook. Funda?