| Picu06 a întrebat:

DAU COROANA!
Salut TPU! Sunt baiat si curand trebuie sa merg la frizer, dar ideea e ca as vrea sa ma tund putin diferit ( vreau o tunsoare cu skin fade).
Sunt destul de emotiv de fel si pana acum am incercat sa par in fata frizerului o persoana care nu stie prea multe despre lucruri de genul cu tot felul de denumiri etc. si imi este rusine sa cer sa ma tunda asa si imi e frica ca o sa ma puna sa explic ce e acela un skin fade.
Ma puteti ajuta sa ii explic ce e acela (gen cum sa ma tunda sa arat asa)?
Si poate niste sfaturi despre cum as putea scapa de aceasta retinere de a-i spune cum vreau exact sa ma tunda?

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Il platesti. Tu dai banii, nu te tunde pe gratis.
Ii arati poza, cauta pe Youtube si vezi.
Frizerul e om intelegator, nu te cearta, nu te bate. Fii puternic.

5 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Unde vezi tu coroane aici?

| eckblume a răspuns (pentru Daniel323):

Se crede pe Brainly laughing
Bine ca nu dadea diamante sau inimioare.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa cauti o poza cum ai vrea sa te tunzi, ii arati si gata. Asta ar fi cea mai simpla soluție, nu te mai complici cu alte explicații

| Camelia25 a răspuns:

Frizerul este la dispoziția ta sa te tunda asa cum vrei tu, tunsoarea e foarte importanta, alege ce iti place. Arata-i o poza de cum vrei?

| rostashantonio2006 a răspuns:

Frate, nu iti fie rusine, Ii poti spune, daca crezi ca nu stie, du te la altcineva, sau ii areti o poza cu o poza cu acel tip de parwinking