| ChrishaChry a întrebat:

Dau FUDITZA :X...Cam cat costa o pereche de tenisi Converse de la magazinul Converse? Cine are asa ceva? Sunt buni? Vreau si eu niste pareri va rog...

4 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Sunt cam 2 milioanehappy. Am si eu o pereche da' din strainatate, si sunt foarte buni. Ii am de vreau an si nu mi s-au rupt!
Ceao:*!

| Patricia a răspuns:

Mie imi plac mult.Am 2 perechi care imi plac mult.Costa in jur de 200lei, poate chiar 250lei la magazinul Converse, dar.
-La Inter Sport sunt mai ieftini oh go on -150lei
-La Sport and Fashion costa 170lei cam asa...

| chels95 a răspuns:

200 de lei in medie

| Kiko a răspuns:

Nu stiu cat costa dar sunt foarte draguti. Insa nu ii purta iarna ( pentru ca o sa iti fie frig) si nici pe ploaie (ai sa te uzi):{