| byby_7642 a întrebat:

Dau funda! as vrea sa imi schimb lookul ce tunsori faine si la moda imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Vesnicul bob scurt la spate lung in fata, e foarte sexy si elegant si sport si cum vrei tu poti sa il faci

| gHelena a răspuns:

Hey, Byby. Din pacate, nu reusesc sa imi dau seama daca esti baiat sau fata. Si cum ma pricep cel mai bine la coafuri si tunsori pentru doamne si domnisoare, o sa iti recomand urmatorul link: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. In cazul in care esti baiat, ii poti vorbi prietenei tale despre ideile de coafuri pecare le-ai gasit. Un gand bun, Elena.

| Kent02 a răspuns:

Poi acum toti sunt morti dupa stilul Justin Biber dar sincer eu il urasc sa stai cu parul ala in ochi sa nu vezi nimic...in fine oricum depinde si de parul tau de ex al meu e mai tepos si creste in sus deci nu pot sa-mi las parul gen JB oricum eu iti recomand tunsoara Johny Bravo care si eu as vrea sa o incerc... uite o poza
http://www.tunsori-noi.com/files/images/tunsori-barbati-25.jpg