| ioanadragalasa a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa imi schimb lookul. Vreun sfat?

2 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Hey prima data pune o poza cu tine, apoi intreaba baietii ca doar noua trebuie sa ne placa, sau esti les?happy

| GeorgianaEuu a răspuns:

Poti sa iti schimbi frizura sau garderoba..Intra pe internet la imagini frizuri 2012(daca vrei sa fii la moda) si alege ce look vrei... Poti sa iti faci o frizura gen bob sau oricare alta doresti.Cand mergi la frizerie sunt de asemenea reviste cu coafuri si frizuri din care poti alege pe aceea pe care o doresti.In privita garderobei..se poarta mult imprimeurile florale, pantaloni scurti(indiferent de material si de alte detalii-talie, model.).Se poarta de asemenea tricourile largi(vaporoase). Culorile sunt variate..de la alb, rosu pana la combinatii alb negru(insa nu fusta alba bluza neagra, ci rochii) si fucsia. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? :d