| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau funda! Buna, fetelor! am si eu nevoie sa sfaturile voastre. am nunta pe 27 augut, sunt domnisoara de onoare si mi-am cumparat o rochie sheril hill turcoaz, si nu stiu cum sa imbrac baiatul...adica ce culoare la camasa...am nevoie de sfaturi, va rog.scuzati categoria, dar este cea mai frecventata!

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

O camasa blue cred ca merge.

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Sa ii alegi o camase frumoasa violet cu un costum albbatting eyelashes eu asa as face tongue

| Prezidentul a răspuns:

Fundabig grin?

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Eu spun sa il inbraci asa : O casama Roz cu dungi albe sau Mov tot la fel cu niste scarpi negri-albastri si niste blugi mulati ai incerdere stiu cum sa ma imbrachee hee

| corryna_3952 a răspuns:

Pai eu cred ca cea mai buna alegere ar fi
un gri deschis. sper ca te'am ajutat:*