| ysi a întrebat:

Cine câștigă mai bine : un make-up artist sau un cosmetician care face tratamente si alte chestii?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Se poate castiga in ambele cazuri, important este sa fii cel mai bun, ca sa devii cunoscut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala care isi cauta un loc de munca mai bine platit sau ala care isi face propria afacere.

| dianabaumli a răspuns:

Un cosmetician daca face tot feluri de lucruri: pensat, epilare, tratamente faciale, impachetare pentru celulita.happy

| Prejoianu_Katalin_2001 a răspuns:

*Amandoi *. E logic. ( make.up artist se ocupa tot cu tratamente si alte chestii )
Make.up artist = cosmetician.