| Yoyo7949 a întrebat:

Dau fundabig grin... vreau si eu sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii darr nu stiu daca e durerosbig grin si nu stiu ce model sa-mi fac.Ma gandeam sa imi fac o fundita alb-negru si sub fundita sa scriu numele meu, o steluta ceva, iepurasul playboy sau initialele numelui meu. Voi ce ziceti? Astept parerile voastre si poze cu tatuaje pentru incheietura.Mersi kiss pup

Răspuns Câştigător
| LoLiTaBella a răspuns:

E suportabila durerea. Poze cu tatuaje pentru incheietura mainii gasesti aici : http://www.mujer.ro/modele-de-tatuaje-pentru-incheietura-mainii

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Nu doare deloc, v-a trebuii sa rogi pe cine iti face sa te trezeasca dupa ce termina. Cele mai frumoase tatuaje sunt cele cu Cod-uri EAN, eventual cu pretu corect. Eventual o reclama.iesi in castig.

| dya_2845 a răspuns:

Si mie mi'ar pladcea sa imi fac tatuaj numai ca e dureros si nu ma lasa mama bafta in continuare sper sa gasesti unul frumos mie imi place cele cu numele persoanei respective sau a persoanei iubite