| skirlex a întrebat:

Dau funda mi-am luat o crema de par de la Schwarzkopf si imi fixeaza parul foarte bine intrebrea mea este daca stau o zi cu parul asa dauneaza sau trebuie sa ma spal (iti face parul ca fixativul) big grin

Răspuns Câştigător
| Claudiacld a răspuns:

Buna. Nu dauneaza parului, insa e mai ok daca parul este spalat dupa folosire. Daca spui ca il face la fel ca fixativul se va prinde de acesta mult mai usot praful, sau puful, sau scamele si arata urat si inestetic, daca incerci sa il prinzi apoi sa il lasi pe spate happy. Sper ca te-am ajutat big hug

| skirlex explică (pentru Claudiacld):

Mersi mult dar nu stiu de ce nu pot sa iti dau funda, o sa rezolva asta big grin

| skirlex explică (pentru Claudiacld):

A si inca ceva sunt baiat big grin

| skirlex explică (pentru Claudiacld):

Multumita? big grin

| Claudiacld a răspuns (pentru skirlex):

Scuza-ma, nu stiam ca esti baiat. Ma bucur mai mult ca te-am putut ajuta big hug

| skirlex explică (pentru Claudiacld):

Te pup big grin

6 răspunsuri:
| munteanmaria a răspuns:

Nu dauneaza dar cred ca ar trebui sa te speli pentru ca parul iti ieste intarit.dar potisa stai cu crema in par si 2-3 zile. funda?