| Anonim753682864528643 a întrebat:

Dau fundă!
Vreau să-mi dau găuri în urechi.
1. Unde îmi pot da? Stau în București, bulevardul bucurestii noi (stația parcul bazilescu dacă mergeți cu metroul).
2. Cât costă?
Ajutați-mă, va rog.

4 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Cauta o bijuterie imposibil sa nu gasesti oriunde ai sta si intreaba daca fac gauri in urechi si pretul nu il stiu ca difera dar eu mi-am facut cu 20 lei si iti da gratis cercei medicinali acum pretul poate diferi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput, este bine prima oara sa ai cercei de argint, ci nu tinichele, altfel risti sa ai parte de infectarea urechilor.

In rest, poti merge la cabinetul medicului tau de familie, acolo se foloseste unelte sterile, cineva raspunde si nu risti sa fii infestata cu diferite boli.

| SaschaM a răspuns:

Iti dau eu, te costa 20 de lei ambele gauri. Trebuie sa cumperi si cercei si ac. Costul total va fi undeva la 43 de lei ambele gauri. Daca vrei, da-mi mesaj. Nu te duce undeva unde ti le face cu pistolul, niciun piercer profesionist nu foloseste pistolul si risti sa te infectezi.

| sergiu161171 a răspuns:

Salut! Cel mai bine e sa iti faca un prieten sau chiar tu gaura in ureche. Mie de exemplu mi-a facut-o varumio si nu m-a durut de loc.
E ieftin si rapidwinking Tot ce trebuie sa faci e sa dai cu bricheta peste un ac si apoi sa til treci de vreo doua ori prin ureche, apoi iti pui cerceluwinking Bine daca tie frica poti merge la medic sa til dea... Un sfat. cand iti da gaura o sa vrei sa te rasgandesti posibil dar gandeste-te ca toate trebuie facute laughing)