| Renykes a întrebat:

Unde dau gauri in urechi in Bucuresti?
cam cat costa?
cat trebuie sa stau cu primii cercei ca sa pot sa-i pun pe ai mei?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

La medicul de familie, contra cost(cel putin al meu face asa ceva).
Daca cerceii tai sunt de aur, pot fi pusi imediat.

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

La medicul de familie.
P.S: Eu am o colega care are 5 gauri intr-o ureche.
Ce parere ai?
Ma bucur ca te ajut.

| valentingb a răspuns (pentru Iubibilăă):

Colega ta sunt sigur ca si-a facut gaurile acasa, sterilizand un ac sau cu un cercel special pentru gauri, cu varf ascutit.
Nu-i asa?
Si apoi a tinut cercelul 7 zile, sterilizand constant cu alcool medicinal, si dupa cele 7 zile si-a pus cerceii sai.

| Iubibilăă a răspuns (pentru valentingb):

Sunt sigura laughing

| Renykes explică:

Cum ramane cu bijuteria? acolo as putea sa-mi dau gauri? chiar nu vreau sa apelez la medici :-s