| alexandraa_5734 a întrebat:

Dau FUNDOI!;;)
Hei vreau si eu sa ma frizez ca Bubz [ BUBZBEAUTY] de pe youtube, si nu stiu cum sa ii explic frizeritei:-? un tutorial ceva pe youtube, sau pe net macar?:-?
http://www.youtube.com/watch?v=FhwIz-GXrCk&feature=chann - Bubz.

3 răspunsuri:
| MissChocolatte a răspuns:

Bubi are niste poze pe faceboock cu freza ei din toate partile, printeaza poza si arata-i frizeritei

| barbieee a răspuns:

Pai ii zici frizeritzei sa iti prinda parul de pe lateral in spate sub celalalt...
si ii zici ca sa iti impleteasca 2 coditze
funda smug :X

| dara_1350 a răspuns:

Ia un tell cu acest video,, și aratăil