| Asyrii a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot avea un par mai moale si sa se poata prinde usor... Si vreau sa stiu cum este tunsa tipa asta:

www.youtube.com/watch?v=FhwIz-GXrCk&feature=channel

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu sampoane cu extract de masline sau cu produse naturiste pe baza de urzica.Sau cu un tratament corespunzator dupa fiecare baie, taparea cu masca de par Kalos, dupa fiecare spalare tinand 10-20 de minute tratamentul pe varfurile de par apoi clatirea cu apa calduta varfurile parului si nu uita nu-ti mai usca parul cu feonul il usuca si-l degradeaza si fii atenta cu pieptanatul de la radacina usor spre varfuri cu finete fara a-l rupe.happy

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Http://www.facebook.com/album.php?aid=149196&id=181811348879
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3721647&id=181811348879&ref=fbx_album
Uite facebook-ul ei cu poze si tot! Poti sa te duci la coafor cu pozele astea. i le arati coafezei si ea te va tunde! Ceao!:):*

| 009 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa