| anonim_4396 a întrebat:

Dauneaza pielii daca folosesti un gel de dus exfoliant si in acelasi timp freci pielea cu un burete de baie aspru?

7 răspunsuri:
| vartolome1 a răspuns:

Pai si ce efect mai are gelul de dus daca tu nu il lasi sa actioneze? Nu dauneaza cu nimic.

| mirelu a răspuns:

Buna Ronnie, intrebare : pielea ta este uscata? o intretii cu un lapte pentru corp? Ai vrea sa iti arat un sistem de ingrijire a pielii format din : gel dus, exfoliant pentru corp si unt pentru corp?

| Ronnie35 a răspuns (pentru mirelu):

Da, pielea coapselor si a gambelor este destul de uscata. Folosesc un lapte pentru corp cam de 4-5 ori pe saptamana.

| Ronnie35 a răspuns (pentru mirelu):

Da, as vrea sa aflu mai multe despre acest sistem de ingrijire.

| mirelu a răspuns (pentru Ronnie35):

Eu pot sa iti trimit un lapte de corp foarte hidratant la 56 lei 400 ML. cu care poti sa te dai chiar si la 2 zile.

| Cocolino24 a răspuns:

Si eu am incercat asta si pielea me s-a uscat. deci eu cred ca dauneaza.

| Cocolino24 a răspuns:

Eu am incercat asta si crede-ma ca dauneaza. Mi s-a uscat pielea. Nu s-a observat dar daca mergi la dermatolog iti va spune ca porii sunt inchisi si pielea este uscata