| geoconda a întrebat:

De-a lungul timpului, am tot folosit niște produse pentru colorarea părului, de la farmacie. Cum ar fi, albastru de metil sau violet de gențiană. Având părul saten, nu s-a văzut exagerat de mult, ci doar o tentă și mai mult când ieșeam la lumină, dar mie îmi plăcea.
Zilele astea, am văzut într-un magazin, un șampon, nu am stat să mă uit la ce scria pe el fiindcă nu am avut timp, dar am văzut că era șampon pentru colorarea părului, cu roz. Credeți că s-ar vedea pe părul meu saten spre brunet? Adică, ati încercat si voi?

2 răspunsuri:
| yooshi a răspuns:

Nu o sa se vada.
Daca vrei sa se vada trebuie sa te decolorezi

| Lauramee a răspuns:

Nu! nu s-ar vedea, trebuie sa ai parul deschis ca sa se vada acel roz...