| Nic-cel-mare a întrebat:

De cate ori pe saptamana ar trebui sa ma duc la sala de fitness ca sa ma mentin in forma?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Depinde si de performantele pe care tu le urmaresti. Poti merge si zilnic daca iti permiti si nu ai altceva de facut.

6 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Minim 3 ori pe saptamana...

| volt a răspuns:

Daca esti la inceput e cazul sa nu exagerezi. muschii au nevoie sa se refaca dupa ce au fost exersati asa ca o pauza de 2 zile inainte de a antrena aceeasi grupa musculara este neaparat necesara. De 3 ori pe saptamana din 2 in 2 zile e perfect la nivelul asta.

Si ca sa te mentii in forma sportul nu e de ajuns. Alimentatia corecta si somnul au o importanta la fel de mare.

| mihalitza a răspuns:

De doua ori e suficient...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca poti lua ceva poti sa te duci si de 2 ori pe zi

| stoicascoica a răspuns:

Depinde ce vrei sa mentii in forma happy, cred ca 2 ori pe saptamana este suficient ca sa te arati bine.

| Dria a răspuns:

O data sau de doua ori pe saptamana.