| Bazu_Andrei_1997 a întrebat:

Fac sala de aproximativ 2 luni.Si nu stiu ce ar trebui sa mananc sa ma mentin in forma.

Răspuns Câştigător
| Bra1n1ac a răspuns:

Alimente bogate in proteine(carne,lapte, oua), peste(omega 3), fructe(vitamine).Si daca te duci la sala nu mai face nimic acasa, pentru a lasa muschiul sa se odihneasca si sa creasca.

4 răspunsuri:
| denis987 a răspuns:

Pai trebuie sa mananci foarte multe fructe si legume, oua, lapte, carne (nu gara si in exces), dar fa si acasa exercitii nu trebuie sa mergi neaparat la salawinking abdomene flotari genoflexiuni. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?big grin

| Bailey a răspuns:

Cel mai mult trebuie fructe si legume. happy

| strazi1 a răspuns:

Oua multe, lapte, carne + - grasa si ciocolata []==[]