| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe zi va demachiati? happy

Răspuns Câştigător
| AddaSunnii a răspuns:

Depinde. Eu, de exemplu, mă machiez dimineața când plec la școală (doar după ce mă spăl bine pe față), apoi când vin, mă demachiez, să nu stau machiată în casă, apoi iarăși mă spăl pe față (înainte să mă machiez și după ce mă demachiez). De câte ori mă machiez și plec undeva, când vin acasă mă demachiez repede, nu e prea sănătos să stai cu machiajul pe față. Fă asta cât de des ai ocazia.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Atunci cand ma machiez (adica nu foarte des), ma demachiez o data pe zi, seara. Daca nu, doar ma spal pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte des

| LovellyAngel a răspuns:

Eu cand nu sunt machiata ma spal cu ceai de musetel... Dar de obicei dimineata ma spal pe fata cu ceai de musetel si seara ma demachiez.

| mylifedance a răspuns:

Obligat seara. dar si deal lungul zilei depinde cand imi vine mie :p

| zasha a răspuns:

Dimineata si seara e recomandat happy

| Karatte a răspuns:

Eu ma demachiez seara inainte de culcare