| ubyta a întrebat:

Fetelor, voi cu ce va demachiati? oare nu afecteaza demachiantu, genele?

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Eu folosesc servetele umede Nivea pentru bebelusi big grin sunt foarte bune si le folosesc si eu si fratimiuhee hee

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Daca nu te demachezi sigur afecteazain timpsad...eu ma demachez cu garnierbig grin e ff bun, iar apoi un tratament de la clerasilbig grin si imi place mult de tot cum arata fata meabig grin

luciana
| luciana a răspuns:

Pentru fata si gat folosesc demachiant de la Revlon, adus de un prieten al nostru din Anglia si cand nu aveam acest minunnat produs, foloseam ceva de la noi, la sfatul cosmeticienei mele, de la salonul, unde frecventez de ani, adica, vit. A uleioasa, ce este un f. bun demanchiant.

| thehope a răspuns:

Si eu tot cu servetele umede ma demachiez, dar tind sa cred ca din moment ce demachiantul e conceput special pentru asa ceva nu ar trebui sa afecteze...in fond trebuie sa fie testat si ala inainte de a fi pus pe piata, nu?

| Dara a răspuns:

Eu petru ochi folosesc un lapte demachiant si lotiune tonica de la Garnier iar pentru fata un gel demachiant+lotiune tonica+crema (de la Amway). Am observat ca fata mea se simte excelent cu acest tratament.
Trebuie sa stii ca genele iti vor fi afectate daca NU te demachiezi. E bine sa cauti un demachiant special pentru ochi, care sa fie compatibil cu tipul tau de ten si de la care sa nu te usture ochii.

| PauLa.M a răspuns:

Servetele umede big grin

| ciumpalaku a răspuns:

Sotia mea foloseste Artistry si o aud recomandand aceasta gama la toate prietenele si cunostintele ei.

| alina_1192 a răspuns:

Eu folosesc prosoape demachiante si sunt foarte bune. Nu cred ca afecteaza demachiantul genele...
Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demachiantul special conceput pentru ochi nu afecteaza genele!happy
Incearca sa folosesti demachiant special pentru ochi, altul special pentru tipul tau de ten...etc, asa vei avea mereu un ten asa cum iti doresti!:*:*:*

Eu ma demachiez cu lapte demachiant Doina(si ieftin si bun), si pentru ochi cu un demachiant de la AVON special pentru ochi!happy

| zanabuna a răspuns:

Aslavital...este lotiune tonik pentru fata, gat ...este un demachiant f bun dar si costisitor