| love_2286 a întrebat:

De ce am gusa si am obrajii prea maricryingdaca sunt slaba? nu sunt deloc multumita cum pot scapa de ele?cryingnu mai suport...nu stiu cum sa-mi mai prind parul sa numai iasa in evidentastraight faceam 1.80 si 60kgstraight facedeci eu zic ca nu s grasa ca sa am gusa...am fata rotunda probabil de asta am obrajii asa dar totusi mi se par prea maristraight facesfaturi cv?

3 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Ai probleme cu glanda tiroida.eu as acred.eu am 50 de kg si inceput d egusa, bea ceai de sanziene albe(lipicioasa), gargara cu ceai inainte sa il inghiti timp de 3 luni, foloseste si tinctura de branca ursului

| crissadeea a răspuns:

Nu esti grasa deloc.este bine la 1.80.60 kg si eu iti recomand sa te duci la un control pentru glada. poate ai probleme si de aceea ai gusa! happy

| jogoll a răspuns:

Esti o grasa inseamna! mincinoaso! sau daca ai vreo boala imi cer chiar scuze! nu am ce face