| anonim_4396 a întrebat:

Barbia dubla, sau "gusa" se poate scapa cumva de ea daca e genetica? (In afara de operatii) am 60kg la 1.70

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la medicul de familie, el te va indruma.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate, prin tratament endocrinologic specializat.
Medicul de familie iti poate face trimitere.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Se poate face asa ceva la 17 ani? Si care sunt costurile?

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi la medicul de familie, el te va indruma.

| olga13surugiu a răspuns:

Nu poate fi genetica

| anonim_4396 explică (pentru olga13surugiu):

Pai si mama este slaba si are gusa.