| Decebal a întrebat:

De ce culoarea neagra e intodeauna la moda?

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Aceasta non-culoare poate fi asortata cu orice, se potriveste cu orice alta culoare si exprima foarte multa simplitate si eleganta in acelasi timp. Ne da senzatia ca parem mai slabi, ceea ce ne place, mai ales noua, doamnelor. Se spune ca negrul este mereu la moda, intrucat e clasic si sofisticat, iar o tinuta neagra nu da niciodata gres. Meritul apartine, in mare parte, rochiilor de seara, care au fost intotdeauna in topul preferintelor femeilor, mai ales la evenimente. Aceasta nuanta scoate frumos in evidenta pielea, parul si ochii deschisi la culoare.

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca se asorteaza cu orice , exprima eleganta , simplitate dar si senzualitate in unele cazuri. Plus ca ne facem sa parem mai slabi .

| Bacemi a răspuns:

Pentru ca se asorteaza cu orice, exprima eleganta, simplitate dar si senzualitate in unele cazuri. Plus ca ne facem sa parem mai slabi.

Janina
| Janina a răspuns:

Ia incearca tu sa renunti la a purta negru? Negrul e clasic, si o tinuta simpla neagra niciodata nu o sa dea gresi. Oricine are in dulapul sau cel putin un tricou sau o pereche de pantaloni negrii.

| cretzufinish a răspuns:

E non-culoare, se asorteaza la orice, da o nota de eleganta, simplitate si maturitate, asemeni albului.

| LORY a răspuns:

Negrul este o nonculoare [la fel si albul]batting eyelashes
Este mereu in tendinte pentru ca e usor de asortat, merge cu orice culoare si la orice ocazie... Alt motiv ar mai fii si acela ca negrul se potriveste oricui, caci subtiaza si da o nota de eleganta.

| miauu a răspuns:

E non-culoarehee hee
negru si alb merg oriunde oricand
important e sa iti stea binewinking
dar negrul provoaca depresiiwinking

| Razvan a răspuns:

Pentru ca subtiaza talia doamnelorhee hee

| vintageheart a răspuns:

Pentru ca negrul si albul merg cu orice alta culoare

| vyo a răspuns:

Pentru ca avantajeaza pe toti.

Răspuns utilizator avertizat
| 61n4 a răspuns:

Se asorteaza cu orice exact.si daca esti mai plinutz... da impresia ca esti mai slab.depinde acum.nu toata lumea poarta... mie de ex nu imi place mai ales ca st foarte slaba

| HappyPills a răspuns:

Se asorteaza cu orice
si parca ne arata mai slabi

| c0rn3l1uss a răspuns:

Pentru ca negru nu este o culoare.

| Ea.e. a răspuns:

Pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceea mai tare culoare big grin parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce doar culoarea negru laughing.
Culorile negru, alb si gri sunt in trend. Ele vor fi mereu "la moda " pentru ca se pot combina foarte usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca iti subliniaza silueta, si iti arata personalitatea.De obicei cei ce poarta culoarea neagra sunt persoane atri si individuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea neagra este mereu la moda, deoarece se potriveste cu orice alta culoare. o tinuta neagra este mereu o tinuta eleganta.negrul este culoarea mea favorita, deoarece ma exprima cel mai bine. pentru mine a purta negru, nu inseamna a fi o persoana dura, si din contra, a fi o persoana sensibila, sentimentala, si slaba de inger.

| NadyPorahy a răspuns:

Pai culoarea neagra se asorteaza cu orice bine nu sunt genul de persoana care poarta aceasta culoare foarte des dar cateodata mai port si negru.

| maria12345678910 a răspuns:

Deoarece se potriveste de minune cu celelalte culori, zic eu

| anaela_1467 a răspuns:

Albul si negrul nu sunt culori

| ralucka a răspuns:

Pai eu cred ca este la moda deoarece.este o culoare eleganta si se potriveste cu orice.