| DaciaRomania a întrebat:

De ce mai toate fetele umbla cu parul lung, gen neîngrijit?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Toate?
stiu destule femei cu par mai scurt
si nu toate au parul neingrijit, in orice acceptiune ai folosit acest termen...
pe viitor incearca sa pui intrebari in asa fel incat sa nu para generalizari, este doar un sfat, atat tot!

| DaciaRomania explică (pentru Simpatic):

Am spus mai toate...

| Simpatic a răspuns (pentru DaciaRomania):

Da, ai dreptate asa ai spuswinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai toate? Poate câteva pe unde umbli tu.

| dullcat a răspuns:

Suna ca o generalizare trasa de par.laughing 5-10 fete nu inseamna toate fetele.

| ioana748 a răspuns:

Nu chiar toate. happy
Fiecare se ingrijeste cum doreste, neimportant crede ma.

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Pai stai ca asta e alt ciudat, unde vede el toate femeile cu parul lung nu stiu, poate are acces la aparatura S.R.I si le vede din satelit.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Da si si a notat chestia asta sa intrebe pe aici, ca sigur gaseste raspunsul.
Bineee, oricum nu m ar mira, ca cei de la S.R.I. sunt dusi cu pluta oamenii.
Si totusi nu as vrea sa fiu in locul lor.
Cunosti specia umana prea indeaproape si chiar cauti robotele realistice.
Nu mai spun nimic, ca ma ia naiba la ochi.
rolling on the floor

| dragodana a răspuns:

Salut!
Ca majoritatea urmaresc x influerinte care alea se ingrijesc zilnic pentru ca au timp. Fetele n-au timp/chef sa se spele pe cap in fiecare zi.

| JustAod a răspuns:

Eu sunt baiat si umblu cu parul lung, nu e vorba de lungimea parului, ci de igiena persoanei.

| roberto99tm a răspuns:

Vor sa atraga mai usor vagabonti