| BelleDy a întrebat:

De ce majoritatea barbatilor afirma ca prefera brunetele?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si mie imi plac happy. Nu, nu sunt pe invers. laughing
Dar cum sa nu iti placa acel asorteu?
Par inchis, gene inchise, sprancene inchise si cel mai des ochii caprui. Este o combinatie fantastica happy.
Si eu sunt blonda, ca sa nu se interpreteze ca-mi sustin rasa laughing.
Si oricum, mie nu imi plac blondele! Majoritatea blondelor sunt satene/brunete vopsite pentru ca parul blond este greu de intalnit happy. Si in cativa ani ( ani buni ce e drept ) va fi o raritate.

| millyca a răspuns:

Majoritatea blondelor de la noi sunt blonde vopsite, iar sentimentul de nenetural probabil ca se poate transforma intr-un resentiment, dar intrebarea ta presupun ca se bazeaza pe observatii proprii si nu pe o statistica reala.

| eusicumine_4355 a răspuns:

N-am o preferinta, ma atrage mai mult caracterul fetei decat parul big grin.

| Pretending a răspuns:

Lol, de fapt ei preferă orice culoare(asta-i adevarul-_- )Dar am observat că urasc fetele cu părul creţ. Nu le urăsc pentru caracter, le urăsc pentru păr.Ar fi neplăcut să ai părul creţ. Le plac alea cu părul drept. N-ai observat şi tu asta? Pot să spun ca majoritatea dintre băieţi le plac fete dastea.No matter what color they have.