| Bellinda99 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor poarta toamna si primavara mereu blugi cu adidasi sau tenisi?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pt. ca e o tinuta simpla, obisnuita, si nimeni nu iti poate zice ca te'ai imbracat naspa si tinuta asta se poarta de cand lumea si pamantul. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| QuadruplePersonality a răspuns:

Pentru că e mai comod şi mai accesibil.

| Diana915 a răspuns:

Buna. Pt ca aceste haine sunt potrivite sezonului.

| smile20000 a răspuns:

Pentru ca este mai la moda

| lovebitesforever a răspuns:

-pentru ca e mai comod
-pentru ca asa se poarta
-pentru ca le place sa le copieze pe alte 'dive' care se cred cine stie cine
-pentru ca e un look comod, si avantajeaza pe oricinebatting eyelashes

| Scarlett011243 a răspuns:

Pai. toata lumea se ia dupa ce vede. nimeni nu mai are originalitate. si intr-un fel...
ce vezi la altul iti trebuie si tie.

| Rianana a răspuns:

Asa se simt bine :si pentru ca este sezonul