| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta "Hannah Montana" (miley cyrus) peuca blonda cand canta?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Pentru a nu fi recunoscuta de cei din jur cine este ea de fapt

90 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Hellooo! e un show cu acelasi nume! u nu te uiti la serial? eih bine te sfatuiesc sa te uiti si vei intelege dc poarta si apropo e super amuzant showu rolling on the floor

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Poate ca e un personaj in show-ul acela? Ca un fel de imagine scenica? Eu asa imi explic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa arate cu totul altfel straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah montana poarta peruca aia ca sa nu o recunoasca colegi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea poarta peruca blonda ca asa vrea ea putea si sa stea fara peruca nu peuca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu se afle secretul ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea poarta peruca pentru ca asa vrea ea si ca nu vrea sa fie observata de cunoscuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentruca asa trebuie pai cum e miley cyrus si hannah montana e tot miley cyrus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a nusi da seama nimeni ca este miley dupa peruca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricum toti stim ca miley este hannah montana ...la un concert a intrebat o fata daca o mananca pielea de la peruca... deci nu mai este nici un secret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah Montana poarta peruca blonda deoarece nu vrea ca nimeni sa stie ca ea este un star

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu vrea ca fani ei sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt ca este hannah montana
si nu poarta peruca pentru ca este myley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah poarta peruca casa se vada ca este hannah
montana nu maili

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley, hanna poarta peruca ca sa nu o cunoasca cei din jur s-au sa fie hanna montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca o pun aia din regie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah Montana poarta peruca cand canta pentra ca sa nu fie recunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca mailey in realitate canta dar nu poarta peruca cand poarta peruca atunci este hannah montan si nu vrea sa o descpere nimeni in afara de lili, oloivar, jocson si tayal ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea poarta peruca pentru ca so nu o recunoasca lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e un serial daca ar canta melodiile lui hannah cu parul ei normalk, lumea si-ar da seama cine ar este cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca ea in filmul "HANAH MONTANA"nimeni nu stie ca HANAH MONTANA este MILEY si dea aceea ea vrea sa intre in rol, intelegi? offff greu de cap mai esti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece ea nu e o adevarat hanah montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie hana montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece hanah motana este bloda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca asa ii place ei mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De smechera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosi che a scuola sia considerata uguale agli altri....inxomma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece hannah nu purta peruca o observa toata lumea dar hannah poarta peruca si nu se poate afla secretul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahhah montana poarta peruca blonda pentru a nu i se desvalui secretul dar si pentru ca ii place sa fie blonda