| onny_3288 a întrebat:

Ce fel de muzica canta hannah montana(miley cyrus) pop sau rock?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Pop cu tendinte rock, pop-rock happy

79 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Rock cu sigurantabig grin

| Snicker a răspuns:

Hannah Monatan Rock si Miley Cyrus pop/rock

| Anonim_9586 a răspuns:

Rock

| victoria_8973 a răspuns:

Pop rock, pop, rock, dance

| victoria_8973 a răspuns:

@xlollipopz :: gusturile nu se discuta. daca unora le place miley cyrus atunci de ce sa-i criticam thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrcus canta muzica rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele melodi sunt rock altele pop. Rock Star este o melodie 100% rock si cui nu-i place de ea, asta e nu schimbati situatia criticand-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop-rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop-rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea canta muzica pop nu rok dar cateodata canta si rok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanna sau miley canta muzica pop.NU ROCK! Urasc oameni care au ajuns sa zica ca ea canta rock. Dc trebuie sa puna pe langa pop si rock? Dc pop-rock? ori e pop ori e rock? Pop'ul e ceva comercial iar ea e f comericiala! Versuri simple care le tine minte oricine fara a avea vreun sens! asta e parerea mea...si daca vreti cv rock ask metallica, draconian, evanescence...si mai multe nu hannah montana sua miley cyrus, ea canta pop ceva comercial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana miley cyrus canta si rock si pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana canta melodi sub forma de pop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley canta pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia canta rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanna canta muzica pop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana canta muzica rok si mie i-mi place la fel ca si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Best of world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca pop si cate o data rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana canta muzica pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana cinta muzica pop si nu imi plac oameni care o critica pe miley cum e fratele meu jacasaon o si apropo ma numesc asley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah cinta pop si apropo nu imi plac oameni care o critica pe hannah cum este fratele meu jacasaon eu ma numesc asley tysdei si sunt din los angeles am venit in vzita la bunica mea e o femeie de treaba si nu e chiar asa de batrina