| Kennya a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult pe care o canta Miley Cyrus sau Hannah Montana? happy

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Miley Cyrus - Fly on the woll, Climb, 7 Thingshee hee.

Hannah Montana - Best of both world?, Who said.

| Butsilee a răspuns:

Toate si cele noi din albumul scos recent Party in the USA, Kicking and screming, etc si de la Hannah Montana mai toatehee hee best of both world, the climb, multeoh go on

| April27 a răspuns:

Toate le iubesc :Ximi place hannah montana asa ca ii iubesc :*melodiile:*

| marya a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q sincer nu o ador pe miley dar melodia asta e asa nebuna! :X

| alexcyrus a răspuns:

Toate inclusiv ea

| Kennya explică:

Dantiberiu fiti-ar moaca de ras

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The climb. e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ice cream freezy e tare

| julia_6595 a răspuns:

Miley Cyrus-Party in U. S. A.
Hannah Montana- Who said? si I've got Nerve