| anonim_4396 a întrebat:

De ce se increteste pielea cand fac baie?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Incearca sa faci doar dus.
Baile in cada te molesesc.

3 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Incretirea pielii se datoreaza bailor prea fierbinti si lungi. uneori mai pot aparea si senzatii de molesire.

Bula
| Bula a răspuns:

Din cauza ca se degreseaza excesiv, din cauza ca stai prea mult in apa si folosesti sapun care degreseaza.
Incearca sa folosesti sapun-crema care protejeaza pielea si o face si catifelata.

| mariusres a răspuns:

Doiny, el intreaba de ce i se increteste pielea cand face baie si tu ii raspunzi "pentru ca faci baie"? happy fii mai atenta te rog...