| Iulia9105 a întrebat:

De ce se increteste pielea de pe palme si talpi cand stam mult in apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cosminbacau a răspuns:

Se ingusteaza vasele de sange prin contractarea fibrelor musculare. Cred...

3 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Buna intrebare. cred ca pentru ca. intra la apa laughing

| DnBSniperZs a răspuns:

Nu stiu

| sdfgsdf a răspuns:

De ce altceva, de la apa ca absoarbe pielea prea multa! big grin