| GeorgianaGeoG a întrebat:

De ce trebuie sa purtam chiloti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu frece pantalonii de ce ai intre picioare si sa fie o comoditate pentru aparatul genital.

| ioanaioana a răspuns:

Ca sa nu sufle vantul printre labii

| Leocerba a răspuns:

Revolutionarii francezi si-au pus aceeasi intrebare, au constatat ca nu sunt atat de indispensabili chilotii pe cat suna si s-au autointitulat „fara chiloti" (sans‑culottes). De rebeli ce erau.

| ElenaSA a răspuns:

Ca sa nu racesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ca fata ar trebui sa porti ca sa nu fii violata, iar noi baietii ca sa nu si balangane ustensila-n pantaloni.

| MisFit20 a răspuns:

Pentru ca e o piesa de vestimentatie si a fost creata cu un scop, acela de a o purta. Altceva?

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Ca sa te simti comfortabil si sa nu racesti. Nu trebuie s aiei asta in ras pentru ca este foarte serioasa, treaba.

| aricii a răspuns:

Esti fata. Gandeste-te ce s-ar intampla daca nu ai purta chiloti big grin

| osFtSu a răspuns:

Buna intrebare, chiar o apreciezlaughing). Acum trebuie sa raspund : Trebuie sa purtam chilotei pentru ca trebuie sa ne protejam... de gerlaughing. Adevarat?