| tcl a întrebat:

La ce anume se uita prima data un baiat? happy

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Pai eu ma uit prima data la chip. Nu-mi plac fetele supraincarcate de fond de ten (pe deasupra si culoare diferita de cea a pielii) sau cu "botul" umplut de ruj.

Cel mai mult imi plac ochii cu rimel + creion.

10 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

La o fată mă uit la picioarele ei, și bineînțeles la tocurile ei, dacă este vară și poartă sandale, mă uit la degetele ei și la ojă, î mi plac femeile elegante, aranjate parfumate, cu manichiura și pedichiura la zi, și coafate.

| BRG a răspuns:

La picioarele ei, î mi plac fetele pe tocuri, sînt foarte elegante, vara cînd poartă sandale mă uit la pedichiura ei, î mi plac fetele cu ojă roz la picioare și la mîini, și în general fetele care se aranjează cu gust.

| Sburatorul a răspuns:

Aici depinde si de baiat. Eu ma uit sa fie ingrijita, sa se imbrace frumos si sa fie o fire vesela. big grin

| bustamante a răspuns:

La sani (este instinctiv, asa s-au nascut barbatii.) prin sani se intelege cat de frumoasa esti cat ar face dragoste etc... dupa care se uita la ochi buze si urechi dupa si restul! Asta cand este fata in fata! Din spate se uita la fund!

| cornel13 a răspuns:

Fund,sani,fata si caracterul este important.

| AnotherWayToDie a răspuns:

La fundul feteihappy (majoritatea) si la cat de sexy esti imbracata.rolling eyes

| ForeverWarrior a răspuns:

Ochi

| byg a răspuns:

Eu unu prima data la fata (ochi si buze)dupa la fund si la sfrsit sani (la prima vedere)

| byg a răspuns:

La fata, fund si sani

| cocoon a răspuns:

Eu la aspect dupa restul