| mataiibine a întrebat:

La ce se uita prima data un baiat.?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Depinde de caracterul baiatului,dar si de fata.
Daca e o fata din aceea care se poarta cu formele pe afara,e normal sa se uite la forme.
Daca e o fata mai la locul ei,o va placea pentru alte aspecte: pentru zambet,pentru suflet.
Desi toti suntem de acord cu frumusetea interior,prima oara ne uitam la frumusetea exterioara.
Si de multe ori cand nu ne place exteriourul unei persoane,nu ne mai obosim sa-i cunoastem interiorul.
Iar de multe ori avem de pierdut.
Daca va vrea doar o aventura de la ea,se va uita numai la corp,la forme.
Daca isi doreste o relatie, va aprecia si alte calitati.
Pentru mine, conteaza mai mult caracterul si inteligenta decat frumusetea. Bine, sa fie si frumos.
Dar nu ma incalzeste cu nimic ca-i frumos, daca nu stie sa lege doua fraze.
happy

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In mod normal ar trebui sa-i intereseze CARACTERUL, deoarece e cel mai important.
Te pup!

| Mikhtarian a răspuns:

M-am saturat de frumoase cu caracter de javre.
M-am convins, mai intai cunosc fata, sa vad ce caracter are, si apoi o apreciez si daca arata bine.

| sayWhaaat a răspuns:

La fata, picioare, fund, sani, si daca ma atrage abia apoi incerc sa o cunosc.

| TizZu15 a răspuns:

La sani, fund, dupa restul.

| Disharmony a răspuns:

Evident că la aspectul fizic. Că doar nu se poate băga în capul fetei să vadă ce şi cum gândeşte (dacă gândeşte), ca să poată spune că mai întâi l-a atras caracterul ei.

| g4mma a răspuns:

Banuiesc ca la televizor thinking

| MissmysteriousS a răspuns:

Eu zic ca depinde de caracterul fiecaruia.
Unii sunt inebuniti dupa forma corpului; altii dupa ochi/buze ..Nu toti suntem la fel :]

| LiVeeee a răspuns:

La fata si apoi la dotari

| Geezgirl a răspuns:

Sani!

| Twichh a răspuns:

La cur, logic.

| Marius022013 a răspuns:

Depinde,eu personal prima data privesc la caracter apoi la corp.Principal este sa ai caracter. Have a nice day

| dragocolin a răspuns:

La fata si apoi la sani...happy

| micutzatah95 a răspuns:

Poi depinde de baiat! Uni se uita la forme(nu conteaza prea mult faţa) alti la faţa si nu conteaza formele, insa eu cred ca un baiat adevarat se uita la ce ai in cap si suflet! Parerea mea!