| AliceAnnnnna a întrebat:

De ce unele la 17 ani arată așa?
https://www.instagram.com/p/CPD_GltM_3B/?utm_medium=copy _link
Da, cea din poza atât are.
Vreau și eu trucuri sa arat intr-un fel la 21.
Mie mi se pare imposibil sa ai 17 ani și nu înțeleg de ce ai minți cu vârsta așa pe internet?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai si ce asta e vreun etalon, daca zici ca are 17 ani si arata ca altele la 27?
O fi avand ea corp calumea dar sigur are ceva operatii, plus ca pozele sunt prelucrate, multe dintre 'divele' astea de internet cand le vezi nemachiate zici ca-s vrajitoare de alea nasoale cu nas lung si matura din dotare.
Si numai de 17 ani nu arata asta.
Eu am o vorba naturalul bate la fund oricand fakeurile astea tunate, sunt unele naturale fara fitness fara operatii fara photoshop care arata si la corp si la fata ca un ingeras, alea sunt femei adevarate, nu toate spurcatele astea care ar face orice sa atraga priviri...isi vand si corpul si sufletul pentru hartii.

ps: tunate imi plac doar masinile nu si persoanele, fata de care am o repulsie...ca-s niste frustrate care nu le convine cum arata, ce le-a dat natura de aceea apeleaza la operatii si trisat precum pasaroii care iau steroizi.

| alina2k18 a răspuns (pentru Simpatic):

''nu toate spurcatele astea care ar face orice sa atraga priviri...''
A naibii spurcata ce chur arewinking
laughing
https://image.stirileprotv.ro/media/images/680xX/Nov2010/60454209.jpg
Better?

| Simpatic a răspuns (pentru alina2k18):

Si daca are c*r ce? sunt atatea netunate care arata mult mai bine, chiar pe strada mea, fara filtre de Instagram si fara trisari.
Eu fac pipi pe astea plasticate indiferent de ce rang poarta sau cred ca poarta.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu te intreb: cate fete arata ca ea? Celelalte nu sunt vrednice a fi iubite? A murit dragostea cumva doar pentru ca cateva fete arata foarte bine?

| Wr3nch a răspuns:

Genetica buna, sport zilnic, machiaj profesional si un fotograf bun.

Răspuns utilizator avertizat