| Meme10Meme a întrebat:

Https://www.instagram.com/p/CP83nRunTIm/?utm_medium=copy _link
Când a pomenit biblia de indieni și ce a zis de ei? Dar de arabi? Dar de gali? Dar de greci? Dar de dalmati?

2 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa cititi dvs biblia? Majoritatea de pe TPU nu cred ca au facut-o si ar fi mai bine sa aveti o informatie precisa, corecta decat sa spuna altii minciuni.

| Meme10Meme explică (pentru nuspuncinesunt2):

Pai n am citit-o pe toată și chiar de as fi citit-o, n as fi reținut tot