| feelsogood a întrebat:

De ceva vreme sunt complexata de o problema, cred ca aproape toate damele se confrunta cu asa ceva. Am celulita si as dori sa ma ajutati cu sfaturi naturise sau creme pe care leati folosit si au functionat. Am auzit de ceva nou Nivea good-bye celullite ati folosit`o careva pe mine ma bate gandu de o vreme sa mi`o iau da am decis sa va intreb pe voi mai intai. help me pleasecrying

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Sport si o crema sau un alt produs.

Uite aici, sapun 100% natural anticelulitic http://atshopping.ro/product.php?id_product=193

2 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Nu exista creme-miracol. Exista efort fizic moderat, nu tare, si sa vezi cum dispare celulita. Si inca ceva. Cand te masezi cu crema de corp obisnuita, locul afectat e de preferat sa il masezi in sus, cum sa iti explic...Adica sa iti ridici poponetul, si nu invers. Cu ce mai poti scapa, e cu zat, cred ca ii zice la ala, stii tu ce ramane dupa ce faci o cafea, te freci cu el insa cum ti'am zis, de jos in sus, si da rezultate. Succes si nu cheltuii bani pe lotiuni si prostii, majoritatea nu folosesc la nimicwinking

| johnyjohny2006 a răspuns:

Sport si celulita dispare si se remarca masa musculara