| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ce creme anticelulitice dau rezultate? Solutions body Cellu-Sculpt de la AVON ati folosit careva? Nu stiti, este eficienta? Vreau sa folosesc creme aniticelulitice, si probabil pentur vergeturi daca ar fi. Cum scap de celulita cam in 2 luni si cum pot slabi cam 5 kg? Va rog, ajutati...nu vreau sfaturi de genu "fa sport si mananca sanatos", fiindca sport fac, si sanatos, nu prea mananc, dar daca incep o dieta o respect.
Vreau ceva ce ati incercat si a mers.

Va rog!
FUNDITA*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Avon? Termină cu prostiile!
Creme termice anticelulitice, și da, o alimentație sănătoasă săracă în calorii care să asigure minimul de vitamine, săruri, etc. pentru buna funcționare a organismului și mișcare fizică zilnică!
Baftă.
Pa, pa.

| Dia_4635 a răspuns:

Este un spary scump alti celulita la avon foarte bun :* iti zic din proprie experienta e bun:*