| Smilee4Mee a întrebat:

De Craciun, trebuie sa luam un cadou domnului diriginte din partea clasei. Sugestii? Ceva simbolic, dar habar nu am ce. Funda pentru cele mai multe si mai BUNE solutii :*

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Luati un stilou frumos dintr-un magazin de chestii de genu, putin mai scump, o sa se bucure.Am vazut pana in 2 mil maxim ceva ft deosebit.

3 răspunsuri:
| AnCa7 a răspuns:

Un portofel de piele, un colaj cu pozele fiecarui elev poate chiar un album cu poza fiecaruia si in dreptul fiecarei poze cate un gand din partea voastra pentru el, daca fumeaza, eu stiu...o tigara electrica, o carte interesanta din domeniul in care preda, de ex. de psihologie, istorie.
Bafta la cautat!

| Florenta16 a răspuns:

Un pix scump de firma, un ceas de birou, o agenda mai scumpa! O sticla de vin ceva bautura. Cam asta.

| paulmicutz a răspuns:

Mai bine ceva un lantisor de aur. Noi anul trecut asa i-am luat si pana si in momentul asta il poarta.