| CarolineArina a întrebat:

Marti este ziua domnului diriginte si as vrea sa ma ajutati cu niste sugestii de cadou
Trebuie sa ne incadram in 200 lei.
Ii plac bauturile de calitate,are mereu ceas la mana, se poarta la camasa deseori.
P.S Are o imaginatie cam perverse elhee hee

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Mai bine o filmare in care ii spuneti toti cat de drag si marfa diriginte este. Poti sa vezi aici cum sa realizezi video-ul: http://www.surprizewow.com/filmari/o-mare-de-urari/

| Johndoe2023 a răspuns:

Pai. o sticla de whiskey (e vreo 100 lei una bunicica) si de restul o camasa cat de cat de marca.