| Raluuuuuuu a întrebat:

-intrebare pentru baieti (14-15 ani)- Ce cadou de Craciun ar vrea un tip de genul: popularul clasei, sportivul clasei, frumosul clasei? Eu, sincer habar nu am ce! FUNDA

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cate o "diploma" cu denumirile respective, se pot gasi/face la centrele care imprima si tricouri, cani etc. Ce zici, ar pune pe perete acea diploma frumosul clasei? laughing

| Zeflemitoarea a răspuns:

Wtf?! Frumosul clasei?

| EternalVampire a răspuns:

Orice cadou e bine venit...nu exista cadouri pentru un anumit gen de oameni

| fazalunga a răspuns:

Un parfum sport, o minge de fotbal?!

| Paoo a răspuns:

O minge de fotbal laughing

| LoveSmiley a răspuns:

Un parfum
un tricou
o bratara a prieteniei
o pereche de blugi
nu stiu
etc

| DariaMarius a răspuns:

Cumpara-i un ceas. de acela cu curea din plastic si ceasul in sine, sa fie cat mai mare mai masculin happy chiar se poarta...negru, bleomarin sau maro happy