| malecsia a întrebat:

De curand am descoperit shopping-ul online. Am gasit foarte putine site-uri care au si preturi rezonabile. As avea nevoie de putin mai mult ajutor decat am primit de la "Domnul Google". Deci... daca sunteti amatoare/amatori de shopping online as fi recunoscatoare daca mi-ati recomanda niste site-uri serioase. Ms mult.

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Site-ul acesta are multe alte siteuri de cumparaturi online... mi se pare foarte ''ajutator''
iti las link la pagina pe care o accesez eu cel mai mult, insa vezi ca pe partea stanga sunt si alte ''domenii'' interesante
succes!
http://allshop.ro/component/option,com_sobi2/catid,3/Itemid,31/

9 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Musai din RO?
www.eastbay.com - haine adidasi etc.
www.overstock.com - orice
si-ar mai fii destule, dar astea mi se par cele mai serioase.

Mai sunt si buyz.com, bidz.com, dar nu livreaza in RO, insa iti pot aduce eu de pe site, costa ceva livrarea dar merita.

| simpluEu. a răspuns:

Daca iti plac hainele sport incearca...www.solarissport.com....de aici imi fac eu cumparaturile:D

| zu a răspuns:

Sunt haine mai sport si tineresti sa zic asa. dar sundayfashion.ro mai inceara tuatara.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă și Quelle.ro, Tarafashion.ro. Sunt serioși, am cumpărat și eu. Au produse de calitate, există posibilitatea de returnare a banilor fără întrebări suplimentare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shoes.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/
cel mai bun

| smar2studios a răspuns:

Emag.ro big grin

| roxam a răspuns:

Poti apela cu incredere si la http://www.saora.ro n-am dat gres niciodata