| 123321998896768 a întrebat:

De curiozitate voua v-a mers ieri TPU? mie nu sad scuze de categorie :p

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe 13 am încercat și eu să mă loghez, dar imposibil.
Abia astăzi după externarea din spital am intrat pe site!
Pa, pa.

| Parisblue a răspuns:

Nu,nici mie nu mi-a mers!happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici la mine nu a mers pana seara. Numai bine!

| eXtreme21 a răspuns:

Concluzie: In data de 13.08. 2011 site-ul TPU nu a functionat aproape toata ziua, pentru nici un utilizator, deoarece au avut probleme tehnice, pe care nu le puteau rezolva in timp ce utilizatorii navigau pe site.O zi buna'!

| HolyPotato a răspuns:

Nu

| Pisoiul a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers a aparut TPU are in aceste momente probleme tehnice ne grabim sa rezolvam.Cui ia mers?

| dulcica2 a răspuns:

Nu nu a mers...Si eu m-am speriat dar ei au facut imbanatatiri sau doar au verificat situl TPU! Funda!

| AlexyaLove a răspuns:

Nu pentru ca scria clar, ca are reparatii tehnice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si vad ca punctele tot nu merg.

| Crysty1996 a răspuns:

Nu or avut probleme

| ella113 a răspuns:

Nici mie tot au probleme tehnice

| Deenniissa a răspuns:

Nu,nu a mers nimanui, draga deoarecee s-au stabilit ceva setari.Si puteau sa faca acest lucru in timp ce noi "colindam" site-ul. big grin. Nu-i nimic, de categorie:*! Mult succes in continuare!:*

| Deenniissa a răspuns:

Scuze,nu puteau sa faca acest lucru in timp ce noi "colindam" site-ul!*

| BosssLikes a răspuns:

Nu

| AnaMariaP9 a răspuns:

Credeam ca e de la mine, dar se pare ca nu...nici mie nu mi-a mers.

| aLeXyKk1402 a răspuns:

Nu mi-a mers TPU. Scria ca au avut dificultati tehnice

| locacita1198_1388 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers

| camitza99ever a răspuns:

Nu! nu a mers toata ziua