| Levya a întrebat:

Voua v-a mers ieri TPU pe la ora 23:30?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. A fost o problemă cu serverul până pe la 2 noaptea.
Nici astăzi nu s-a remediat de tot. Site-ul încă merge greu, dar se lucrează la această problemă.

| aliceinchains a răspuns:

N-a mers, din cauză că au picat mai multe servere. Se mai întâmplă.

| Luissa123 a răspuns:

Aseara.mie nu
azi parca merge.nu stiu pana cand

| Levya explică:

Si mie la fel straight face

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, de ce? Of, stai ca nici n-am mai incercat sa intru. Stiu ca dimineata functiona perfect, apoi nu mai stiu...

| wolder a răspuns:

Nu

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu. nail biting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cea mai tare a TPU-ului.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu mi-a mers ieri TPU aproape toata ziua straight face iar acum imi merge foarte greu

| Addaa1998 a răspuns:

Buna!
Pai mine nu si nici peste zi ....nu siu ce are
Si acum se tot blocheaza si imi iese instantaneu de pe TPU
Tot incerc sa intru si nu ma lasa sau daca intra se tot blocheazacrying(((

| gicaputinica a răspuns:

Mie, nu mi-a mers aproape toata ziua ieri iar azi, merge foarte greu.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu

| Schwarzz a răspuns:

Pe la ora 3 noaptea a inceput sa-mi mearga, pana atunci nu mi-a mers.

| Iяiηα a răspuns:

Ieri,de la 18 incolo n-a mers deloc TPU.Chiar nu stiam ce sa mai fac.Credeam ca am eu o problema cu netu, asa ca am pus mai multi prieteni sa intre si sa vada daca merge.Nu mergea.Au lucrat pe site si a fost serverul blocat.Stai linistita!happy kiss

| Shiatat a răspuns:

Nu mea mers deoarece a fost poarte aglomerat.
Funda!

| medlygrey a răspuns:

Nu