| Mσηιι a întrebat:

Heii TPU ieri am mers mult pe jos si seara mi-au aparut vene de alea mici subtiri si rosii pe picioare acolo langa glezna... vor trece `?

FUNDA! scuze de categorie.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele nu au apărut brusc, au devenit mai vizibile. Mergi la farmacie și cere o cremă pentru capilare sparte.
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Lioton-gel(http://www.pcfarm.ro/produs/2429/Lioton,-gel) + odihna cu picioare sprijinite pe un vraft de perne. Daca nu trece mergi la un cabinet specializat in boli cardiovasculare caci nu-i a buna pentru varsta ta. Numai bine!

| punk26 a răspuns:

Daca schimbi categoria iti va trece...si da oricum trec sunt de la obosealawinking